Aloes

aloe-vera-678040_960_720

Aloes wspaniała roślina daje nam wiele korzyści

– Aloe Vera Gel regeneruje i odbudowuje nasz organizm

– Aminokwasy to podstawowe składniki budulcowe naszego organizmu.

Aloes zawiera 8 podstawowych aminokwasówa co szczególnie ważne większości z nich nasz organizm sam nie jest w stanie wytworzyć !

 

– Aloe Vera Gel dostarcza niezbędne witaminy

Witaminy zapewniają prawidłowe funkcjonowanie procesów biochemicznych zachodzących w naszym organizmie. Aloes zawiera witaminę A, witaminy z grupy B – B1, B2, B6, B12, witaminę C i E, kwas foliowy oraz niacynę.

– picie miąższu Aloe Vera Gel, który jednocześnie naturalnie wspiera Twój system obronny organizmu to doskonałe uzupełnienie diety.

– Aloe Vera Gel wzmacnia naturalną odporność

– Aloe Vera Gel uzupełnia zasoby minerałów.

Minerały biorą udział w wielu ważnych procesach zachodzących w naszym organizmie. Pośród zawartych w Aloe Vera są magnez, cynk, żelazo, wapń, sód, potas, chrom i mangan. Prawdziwie potężny zestaw! Wszyscy wiemy, że dieta zawierająca potrawy bogate w makro i mikroelementy jest niezbędna dla dobra ogólnej kondycji fizycznej.

– Aloe Vera Gel wspiera procesy trawienne

Układ trawienny odpowiada za właściwe wchłanianie i przyswajanie substancji odżywczych zawartych w naszym pożywieniu a także za ich transportowanie do krwioobiegu. Dlatego tak niezmiernie ważne jest utrzymanie go w świetnym zdrowiu.

– Aloes i jego naturalne właściwości oczyszczające usprawniają funkcjonowanie jelit i efektywną absorbcję protein, redukując jednocześnie niepożądane bakterie i drożdże.

– Aloe Vera Gel oczyszcza organizm z toksyn

 Regularnie stosowany miąższ aloesowy w naturalny sposób pozwala organizmowi oczyszczać układ trawienny. Nasza dieta zawiera wiele niepożądanych substancji, które mogą powodować ospałość i wyczerpanie.

– Aloes jest także skuteczny w łagodzeniu zgagi i dolegliwości trawiennych.Pij regularnie miąższ aloesowy by zapewnić odpowiednie odżywienie organizmu.

– Regularne picie Aloe Vera Gel wpływa na dobre samopoczucie, podwyższając poziom energii i pomagając w zachowaniu prawidłowej wagi ciała.

– Aloe Vera Gel przeciwdziała efektom starzenia się

Skóra odtwarza się od 3 do 4 tygodni. Obfity zapas materiałów budulcowych zawartych w aloe vera może być wykorzystywany w jej codziennej regeneracji aby przeciwstawić się procesom starzenia. Aloes zawiera składniki niezbędne do prawidłowego procesu odbudowy skóry. Aloe Vera Gel może być eliksirem młodości dla Twojej skóry.

Aloe Vera Gel ma działanie przeciwzapalne

Miąższ Aloe Vera to składnica 12 naturalnych substancji, które działają przeciwzapalnie nie powodując efektów ubocznych w przeciwieństwie do wielu preparatów chemicznych.

– Aloes wspiera prawidłowe funkcjonowanie mobilności stawów i mięśni.

– Aloe Vera Gel łagodzi podrażnienia skóry

Fibroblasty to komórki, które są odpowiedzialne za powstawanie kolagenu odbudowującemu tkankę łączną. Aloe Vera wspiera działanie fibroblastów w stymulowaniu powstawania kolagenu co wpływa na szybszą regenerację skóry po oparzeniach, skaleczeniach, otarciach i podrażnieniach.

– Aloe Vera Gel dba o Twoje zęby

Zdrowie jamy ustnej i dziąseł także skorzysta z dobroczynnych właściwości aloe vera. Warto pochwalić się tym przy kolejnej wizycie u dentysty

Werbung
Dieser Beitrag wurde unter Chlorofil veröffentlicht. Setze ein Lesezeichen auf den Permalink.

Kommentar verfassen

Trage deine Daten unten ein oder klicke ein Icon um dich einzuloggen:

WordPress.com-Logo

Du kommentierst mit deinem WordPress.com-Konto. Abmelden /  Ändern )

Facebook-Foto

Du kommentierst mit deinem Facebook-Konto. Abmelden /  Ändern )

Verbinde mit %s