Oczyszczanie wątroby

Składa sie z 3 etapów:

I Przygotowanie organizmu poprzez saunę/jeżeli to możliwe/ lub gorące kąpiele 2 razy w okresie 5 –7 dni przed oczyszczaniem.

II 2-3 przed oczyszczaniem najlepiej jest żywić sie głównie produktami pochodzenia roślinnego. Unikać mięsa, ryb. Można spożywać produkty mleczno-kwaśne.

III Składający sie z 2 dni

W pierwszym dniu ostatni posiłek powinien być do godziny 14 potem tylko pić soki świeżo wyciśnięte/ marchwiowy, jabłkowy lub przegotowaną wodę./ Proszę starać się w tym dniu pić jak najwięcej, gdyż organizm oczyszcza się i trzeba mu pomoc w wypłukaniu toksyn/inaczej możemy się źle czuć np. bóle głowy/. Wieczorem lewatywa /1 1/2-2 l wody przegotowanej z dodatkiem 1/2 do cytryny./ sok przelać przez sitko/

W drugim dniu rano wypić tylko gorącą wodę małymi łyczkami a np. zrobić lewatywę.
Do godziny 15 pić tylko soki świeżo wyciśnięte. Od 15-18 starać się więcej leżeć/ i grzać wątrobę z termoforem lub poduszką elektryczną.

Następnie przygotować wszystkie składniki i wziaść gorący prysznic.

Składniki:

200 ml oleju roślinnego /oliwa z oliwek albo olej z pestek winogron/
6 cytryn
2 kieliszki po 50 ml
Termofor

Przygotowanie składników proszę zacząć o18/30. Proszę włożyć pojemnik z olejem do miski z gorącą wodą, żeby się zagrzała /ale nie zagotowała/! Cytryny rownież zalać gorącą wodą na 15 minut  następnie wycisnąć.

Od godziny 19 zaczyna się „cały rytuał. Zaczynając od 19 wlać olej i cytrynę do kieliszka i wypić kolejno zaczynajać od oleju. Tak powtarzać co 15 minut. Następnie proszę się położyć i cały czas grzać wątrobę. Póżnym wieczorem /24-1 może i póżniej /u mnie na początku wogóle nie miałam/poczujecie parcie. Po wypróżnieniu się należy zrobić lewatywę.

W pierwszym roku powinny być  minimum 4 czyszczenia– maksimum 7.
Dlaczego? Gdyż wątroba składa się z 4 części.

Następnie wystarczy raz na rok.

Często przy pierwszych oczyszczaniach wydalane jest dużo żółci, pleśni, białych nici, zielonych koreczków a kamieni może nie być. W tym przypadku oznacza to, że nasza wątroba jest bardzo zanieczyszczona. Przy następnych oczyszczeniach kamienie się pojawią.

Kommentar verfassen

Trage deine Daten unten ein oder klicke ein Icon um dich einzuloggen:

WordPress.com-Logo

Du kommentierst mit Deinem WordPress.com-Konto. Abmelden /  Ändern )

Twitter-Bild

Du kommentierst mit Deinem Twitter-Konto. Abmelden /  Ändern )

Facebook-Foto

Du kommentierst mit Deinem Facebook-Konto. Abmelden /  Ändern )

Verbinde mit %s