Oczyszczanie wątroby

Składa sie z 3 etapów:

I Przygotowanie organizmu poprzez saunę/jeżeli to możliwe/ lub gorące kąpiele 2 razy w okresie 5 –7 dni przed oczyszczaniem.

II 2-3 przed oczyszczaniem najlepiej jest żywić sie głównie produktami pochodzenia roślinnego. Unikać mięsa, ryb. Można spożywać produkty mleczno-kwaśne.

III Składający sie z 2 dni

W pierwszym dniu ostatni posiłek powinien być do godziny 14 potem tylko pić soki świeżo wyciśnięte/ marchwiowy, jabłkowy lub przegotowaną wodę./ Proszę starać się w tym dniu pić jak najwięcej, gdyż organizm oczyszcza się i trzeba mu pomoc w wypłukaniu toksyn/inaczej możemy się źle czuć np. bóle głowy/. Wieczorem lewatywa /1 1/2-2 l wody przegotowanej z dodatkiem 1/2 do cytryny./ sok przelać przez sitko/

W drugim dniu rano wypić tylko gorącą wodę małymi łyczkami a np. zrobić lewatywę.
Do godziny 15 pić tylko soki świeżo wyciśnięte. Od 15-18 starać się więcej leżeć/ i grzać wątrobę z termoforem lub poduszką elektryczną.

Następnie przygotować wszystkie składniki i wziaść gorący prysznic.

Składniki:

200 ml oleju roślinnego /oliwa z oliwek albo olej z pestek winogron/
6 cytryn
2 kieliszki po 50 ml
Termofor

Przygotowanie składników proszę zacząć o18/30. Proszę włożyć pojemnik z olejem do miski z gorącą wodą, żeby się zagrzała /ale nie zagotowała/! Cytryny rownież zalać gorącą wodą na 15 minut  następnie wycisnąć.

Od godziny 19 zaczyna się „cały rytuał. Zaczynając od 19 wlać olej i cytrynę do kieliszka i wypić kolejno zaczynajać od oleju. Tak powtarzać co 15 minut. Następnie proszę się położyć i cały czas grzać wątrobę. Póżnym wieczorem /24-1 może i póżniej /u mnie na początku wogóle nie miałam/poczujecie parcie. Po wypróżnieniu się należy zrobić lewatywę.

W pierwszym roku powinny być  minimum 4 czyszczenia– maksimum 7.
Dlaczego? Gdyż wątroba składa się z 4 części.

Następnie wystarczy raz na rok.

Często przy pierwszych oczyszczaniach wydalane jest dużo żółci, pleśni, białych nici, zielonych koreczków a kamieni może nie być. W tym przypadku oznacza to, że nasza wątroba jest bardzo zanieczyszczona. Przy następnych oczyszczeniach kamienie się pojawią.

Werbung

Kommentar verfassen

Trage deine Daten unten ein oder klicke ein Icon um dich einzuloggen:

WordPress.com-Logo

Du kommentierst mit Deinem WordPress.com-Konto. Abmelden /  Ändern )

Twitter-Bild

Du kommentierst mit Deinem Twitter-Konto. Abmelden /  Ändern )

Facebook-Foto

Du kommentierst mit Deinem Facebook-Konto. Abmelden /  Ändern )

Verbinde mit %s