Ssanie oleju

Jednym ze starych sposobów jest ssanie oleju. Zauważono, że jego ssanie wpływa korzystnie na bardzo wiele dolegliwości, takich jak:  choroby zatok, migdałków, żołądka oraz innych. Dzięki olejowi pozbywamy się z zatok wydzieliny zawierającej bakterie.

Krótko wyjaśnię na czym polega technika ssania oleju.

Aby odmierzyć dobrą ilość oleju, wlewamy go do łyżeczki/lepiej łyżkę/, jej zawartość wkładamy do buzi. Olej umieszczamy w przedniej części jamy ustnej, przed zębami. Następnie zaczynamy ssać olej do części z językiem. Zabieg ssania nieustannie powtarzamy, nie połykając oleju.

Olej powinno się ssać około 25 minut raz dziennie. Chociaż można częściej.

Objawy chorób nagłych powinny ustąpić w ciągu tygodnia, a chorób przewlekłych w ciągu roku. Tak jak już wspomniałem najlepszy do tego jest olej słonecznikowy. Jednak można używać także innych np. oleju lnianego, lub rzepakowego.

Dodatkowe korzyści:

choroby zatok dzięki olejowi pozbywamy się z zatok wydzieliny zawierającej bakterie

ssanie oleju wybiela zęby

likwiduje nalot z języka,

wpływa korzystnie na świeżość naszego oddechu.

rzeskość

więcej energii

spokoj

powróci zdrowy sen

dobra pamięć.

Jak przy każdych kuracjach detoksykacyjnych podczas pierwszych dni może wystąpić pogorszenie stanu naszej choroby. Oznacza to, że toksyny, bakterie, niebezpieczne substancje zostały pobudzone i zaczął się  proces ich  pozbywania z organizmu.

Olej po ssaniu powinien zmienić barwę na białą, należy go wypluć do wc i spłukać kilkakrotnie muszlę wodą.  Jak już wspomniałam nie należy połykać oleju, ani mieć z nim innego kontaktu. Olej w buzi szybko gęstnieje jednak po jakimś czasie to mija. Należy po ssaniu wypłukać buzię. Dobrze jest stosować jakieś ziołowe płyny do płukania jamy ustnej oraz gardła.

Metoda jest prosta, bezbolesna i absolutnie nieszkodliwa. Z powodzeniem stosowało ją nie jedno pokolenie syberyjskich znachorów.

Należy mieć na uwadze, że przy chorobach chronicznych (reumatyzm, artretyzm, zapalenie zyl) w pierwszym tygodniu moąa wystąpic lekkie niedomagania, słabość, itp. Zjawiska te występuja przy osłabieniu ognisk choroby. Jest to normalne należy to przetrzymać.

Ludzie zdrowi i dzieci mogą również stosować te metodę w celach profilaktycznych przez 2 tygodnie. Pozwoli to nie tylko zabezpieczyć się przed wyżej wymienionymi chorobami, a także pozbyć się toksycznych metali ciężkich, które występują w każdym organizmie, nawet zdrowym.

Myśle, że nikogo nie trzeba przekonywać, że lepiej zapobiec chorobie, niż ją leczyć.

Werbung

Kommentar verfassen

Trage deine Daten unten ein oder klicke ein Icon um dich einzuloggen:

WordPress.com-Logo

Du kommentierst mit Deinem WordPress.com-Konto. Abmelden /  Ändern )

Twitter-Bild

Du kommentierst mit Deinem Twitter-Konto. Abmelden /  Ändern )

Facebook-Foto

Du kommentierst mit Deinem Facebook-Konto. Abmelden /  Ändern )

Verbinde mit %s